SQL/DB Error -- [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'rows, IF (box_id > 0, (SELECT DISTINCT count(x) FROM schemes WHERE box_id ...' at line 2]

Grupy Rekonstrukcji Historycznej

Menu

Szturm Twierdzy Zamość
Rodzaj oferty: impreza otwarta dla publiczności

Szturm Twierdzy Zamość

Celem widowiska historycznego jest zaprezentowanie mieszkańcom Zamościa, regionu Lubelskiego,w szczególności młodzieży oraz możliwie najszerszemu gronu turystów z kraju i zagranicy historii Oblężenia Twierdzy Zamojskiej przez wojska Szwedzkie w roku 1656, w formie widowiska historycznego uwzględniającego specyfikę epoki.

 


Widowisko jak również towarzyszące mu imprezy stanowić będą doskonałą lekcję historii ze względu na wykorzystanie autentycznych tekstów historycznych, jak i również replik strojów jak i broni z XVII wieku. Widowisku towarzyszyć będą imprezy adresowane do widzów, szczególnie dzieci i młodzieży, w formie konkursów i zawodów. Należy zakładać że impreza podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach przyciągnie liczne grono widzów oraz w sposób istotny przyczyni się do promocji miasta i twierdzy Zamościa jak również historii Lubelszczyzny.

 


 

ORGANIZATOR

  Gość

Powiadom znajomegoImprezy tego Organizatora: