SQL/DB Error -- [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'rows, IF (box_id > 0, (SELECT DISTINCT count(x) FROM schemes WHERE box_id ...' at line 2]

Grupy Rekonstrukcji Historycznej

Menu

Bolimów 1915 III Międzynarodowy Zlot Historyczny i Rekonstrukcja Bitwy
Rodzaj oferty: impreza otwarta dla publiczności

Gmina Bolimów i stowarzyszenie Inicjatywa Ziemi Bolimowskiej zapraszają do Bolimowa na III Międzynarodowy Zlot Historyczny i Rekonstrukcję Bitwy Bolimów 1915.

W tym roku impreza odbędzie się 20, 21 lipca 2012 tj. piątek i sobotę . W piątek wieczorem epizod bitwy nocnej, natomiast w sobotę o godzinie 16.00 główna rekonstrukcja 'Bolimów 1915'.

Rekonstrukcja i zlot zostaną połączone z II Międzynarodowym Festiwalem Rzemiosła Dawnego w Bolimowie, który odbędzie się w niedzielę 22 lipca. Podobnie jak w roku ubiegłym na festiwalu zaprezentują się osoby, które pielęgnują ginące już zawody i rzemiosła. Będzie można zobaczyć oraz zakupić różne przedmioty wykonane przez garncarzy, kowali, rzeźbiarzy, artystów ludowych itp. Przyjazd na imprezę możliwy już od czwartku 19 lipca.

Zainteresowanych przybyciem rekonstruktorów, grupy rekonstrukcyjne, sympatyków czasu I wojny, oraz uczestników poprzednich zlotów prosimy o kontakt: www.bolimow1915.pl
stowarzyszenie-izb@wp.pl lub tel. 505 248 181 zarząd stowarzyszenia 

ORGANIZATOR

  Gość

Powiadom znajomegoImprezy tego Organizatora: